شعار سال 1403 جهش تولید با مشارکت مردم


دانشجوی گرامی،

لطفا" پس از پرداخت الکترونیکی مانده شهریه و ثبت ارزشیابی اساتید، حداکثر تا پایان اردیبهشت ماه، نسبت به دریافت کارت امتحانات اقدام نمایید. کارت امتحانات حاوی فهرست دروس و اساتید و همچنین روز و ساعت امتحانات پایان ترم است. در صورت مشاهده هرگونه مغایرت با کارشناس مربوطه تماس بگیرید. لازم به ذکر است تنها دانشجویانی می توانند در امتحانات پایان ترم حضور یابند که از قبل کارت خود را دریافت کرده باشند.

با آرزوی موفقیت، دانشگاه دانش البرز

 قابل توجه فارغ التحصیلان محترم فارغ التحصیلانی که تقاضای صدور دانشنامه خود را دارند می توانند با ارسال مشخصات خود

• نام نام خانوادگی

• شماره دانشجویی

• رشته تحصیلی

• مقطع تحصیلی

• شماره تلفن ثابت و همراه به شماره 09059755032 در نرم افزار ایتا تقاضای خود را ثبت نمایند

تا در اسرع وقت نسبت به صدور دانشنامه آنها اقدام شود. حداکثر ظرف مدت سه هفته درخواست شما ثبت شده و پس از بارگزاری و اتمام مراحل صدور مدرک و کد صحت به شما اطلاع رسانی خواهد شد. اگر در بازه زمانی سه هفته پاسخی دریافت نکردید با شماره های 09907358492 و یا 09906865312 واحد روابط عمومی و یا شماره 09059755032 واحد فارغ التحصیلان تماس حاصل فرمایید.

با تشکر واحد فارغ التحصیلان دانشگاه دانش البرز

بسمه تعالی

به منظور ایجاد بستر مناسب جهت رشد و شکوفایی استعدادهای دانشجویان در زمینه های مختلف و ظهور و بروز آن در عرصه فعالیت¬های دانشجویی، معاونت فرهنگی دانشگاه در نظر دارد کانون های دانشجویی را راه اندازی کند. کانون های دانشجویی با حمایت دانشگاه و توسط خود دانشجویان اداره می¬شوند. حضور و فعالیت دانشجویان در کانون های دانشجویی موجب نشاط فرهنگی و هنری بیشتر در محیط دانشگاه می شود.
در گام اول چهار کانون به شرح ذیل راه¬اندازی خواهند شد.
1- کانون قرآن و عترت
2- کانون حجاب و عفاف
3- کانون فیلم و عکس
4- کانون شیوه زندگی سالم
دانشجویان مقطع کارشناسی پیوسته، ورودی سال های 1400، 1401 و 1402 در صورتی که مایل به عضویت و فعالیت در این کانون ها باشند، لازم است ظرف دو هفته آینده به دفتر کارشناس روابط عمومی (جنب دفتر ریاست) مراجعه نمایند.

با احترام، معاونت فرهنگی دانشگاه

به اطلاع می رساند، دانشگاه دانش البرز با همکاری گروه روان شناسی این دانشگاه اقدام به راه اندازی مرکز مشاوره و خدمات روانشناسی برای دانشجویان نموده است. هدف از راه اندازی این مرکز، ارائه خدمات شامل مشاوره تحصیلی و تربیتی، روان درمانی فردی، مشاوره پیش از ازدواج، و اجرای آزمونهای هوش و شخصیت به دانشجویان و همکاران است.

دانشجویان گرامی می‎توانند، به منظور دریافت خدمات روانشناسی در روزهای سه شنبه به این مرکز واقع در طبقه سوم ساختمان شماره ۱ دانشگاه مراجعه کنند.